1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 35:29,8, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -5,9, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -8,3, 4. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -1:18,9, 5. Grzyb, Borko (Pol./Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:25,1, 6. Jakeš, Novák (Ford Fiesta R5) -1:59,7.
tenisPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:15,158, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -0,246, 3. Alonso (Šp./Alpine) -0,373, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,461, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,508, 6. Russell (Brit./Mercedes) -0,664.
Druhý trénink: 1. Verstappen 1:14,127, 2. Leclerc -0,081, 3. Sainz -0,225, 4. Vettel (Něm./Aston Martin) -0,315, 5. Alonso -0,416, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,752.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Denz (Něm./DSM) 5:11:14, 2. Champoussin (Fr./AG2R-Citroën), 3. Herrada (Šp./Cofidis), 4. Simmons (USA/Trek-Segafredo) všichni stejný čas, 5. Masnada (It./Quick-Step-Alpha Vinyl) -11, 6. Pacher (Fr./Groupama-FDJ) -1:33.
Průběžné pořadí: 1. Fuglsang (Dán./Israel-Premier Tech) 27:30:30, 2. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -1, 3. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) -10, 4. Powless (USA/EF Education-EasyPost) -26, 5. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -34, 6. Leknessund (Nor./DSM) -46.
1. Pogačar (Slovin.) 3:27:09, 2. Majka (Pol.) -11, 3. Conci (It.) -14, 4. Mezgec (Slovin.), 5. Albanese (It.), 6. Mohorič (Slovin.) všichni -36, ...12. Řepa -46, 50. Turek -7:20, 56. Schlegel (všichni ČR) -8:46.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 11:41:58, 2. Majka -7, 3. Novak (Slovin.) -55, 4. Conci -1:10, 5. Albanese, 6. Mezgec oba -1:36, ...10. Řepa -1:43, 38. Turek -15:13, 40. Schlegel -16:39.
Muži - šavle:
Finále:
Bazadze (Gruz.) - Curatoli (It.) 15:11
Semifinále:
Bazadze - Bibi (Fr.) 15:4
Curatoli - Apithy (Fr.) 15:11
Další pořadí: 48. Srp, 53. Cacek (oba ČR) - oba vyřazeni v kvalifikaci.
Ženy - fleret:
Finále:
Ebertová (Něm.) - Errigová (It.) 15:11
Semifinále:
Ebertová - Volpiová (It.) 15:9
Errigová - Thibusová (Fr.) 15:11
Další pořadí: 40. Němcová, 43. Bímová (obě ČR) - obě vyřazeny v 1. kole.
Po 1. kole: 1. Hadwin (Kan.) 66, 2. Dahmen (USA), Tarren (Angl.), Daffue (JAR), Lingmerth (Švéd.) a McIlroy (Sev. Ir.) všichni 67
1. am. C. Leth-Nissenová 208 (70+68+70), 2. am. A. Leth-Nissenová 212 (69+74+69), am. Hustedová (všechny Dán.) 212 (69+68+75), ...31. Vlašínová 223 (75+77+71), 44. Kousková (obě ČR) 226 (74+77+75).
dostihyPřidat do mých lig
Cena města Pardubic (proutěné překážky, 3200 m, dotace 120.000 korun): 1. Brexit (ž. Složil ml., tr. Olehla, stáj Syndikát hvězda-Olehla), 2. Ararat, 3. Edinson. Čas: 3:50,10. Výrok: jistě 4 - 3 1/4 - 1 1/2.
Další dostihy:
I. Naarden (Čmiel) - Le Conquerant - Glavalino
II. New Friend (Faltejsek) - Valentin Tcheque - Dajla
III. Ras El Hanout (Faltejsek) - Dang Doss - Wiky Cabadaj
IV. Dartmoor (ž. Zatloukal) - Un Reve Dautomne - Kamaxi
VI. Dylanka (ž. Novák) - Ho My God - Oroblanco